Sıkça Sorulan Sorular

Sorgubankası, online olarak isimden numara ve numaradan isim sorgulama servisidir.

Sorgubankası Servisini kullanarak ‘Numaradan isim’ - ‘İsimden Numara’ ve ‘’Firma Sorgulama’’ yapabilirsiniz.’

Numaradan İsim Sorgulama

Sizi arayan ve kime ait oldugunu bilmediginiz numaraların hat sahibi bilgisini öğrenmek için anasayfadaki Numaradan İsim Sorgulama bölümünü kullanarak online olarak sorgulama yapabilirsiniz.

İsimden Numara Sorgulama

İletişim bilgilerini öğrenmek istediginiz kişinin, ‘Ad Soyad il ilce’ bilgilerini anasayfadaki İsimden Numara Sorgulama bölümünü kullanarak online olarak sorgulama yapabilirsiniz.

Firma Sorgulama

Sorgulamak istediğiniz firma adını girerek sorgulama yapabilirsiniz.

Tüm ücretlendirmeler için lütfen ÜCRETLENDİRME sayfamızı kontrol ediniz. Tüm detaylar sayfada belirtilmektedir.
Numaradan isim sorgulama veya isimden numara sorgulama talepleriniz Türk Telekom mobil, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom ev telefonu veri tabanlarında sorgulanmaktadır. Belirtilen operatörlerde talep etmiş olduğunuz bilgiye dair erişim hakkını kullanıcı, rehber veri tabanında yer almamasını talep etmiş ise sorgulama sonucuna ulaşılamamaktadır.
Müşteri hizmetleri numaramız +90 (212) 987 30 14 ‘tür. 7 Gün 24 Saat bizlere ulaşabilirsiniz.

Eğer abonelikte MOBİL ÖDEME seçeneğini kullandıysanız iptal işlemi için;

SUPER PAKET aboneliğiniz için cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek İPTAL yazıp bir boşluk bırakıp 207 yazıp 6662’ye göndermeniz yeterlidir

Hayır . Sorgubankası servisindeki aboneliklerinizi iptal etseniz bile cep telefonunuza gönderilen kullanıcı adı ve şifreler ile www.sorgubankasi.com sayfasından giriş yaparak (Lütfen WİFİ kullanınız) sorgulama kredilerinizi kullanabilirsiniz.