Hizmetlerimiz

Sorgubankasi.com her hafta tüm operatörler tarafından yenilenen milyonlarca güncel bilgiye sahip veritabanıyla hizmet vermektedir. Sitede verilen tüm sonuçlar BTK’ dan alınan RH-010 Rehberlik lisansıyla verilmektedir.

Numaradan İsim Sorgulama


Numaradan isim sorgulama hizmeti, numarasını bildiğiniz fakat ismini soyismini bilmediğiniz kişinin telefon numarasını girerek ad soyad bilgilerine ulaşmanıza yarayan bir servistir. Telefon numarasından isim sorgulamak için tek yapmanız gereken ismini soyismini öğrenmek istediğiniz kişinin telefon numarasını girerek “Hemen Öğren” tuşuna basmaktır.
Şimdi sorgulayın

İsimden Numara Sorgulama


İsimden numara sorgulama hizmetiyle Turkcell, Vodafone , Türk Telekom Mobil ve Türk Telekom Sabit hat numaralarından birine sahip, ismini ve soyismini bildiğin kişinin telefon numarasını sorgubankasi.com dan hemen öğrenebilirsin. Sorgubankası milyonlarca telefon numarasına sahip veritabanıyla, telefon numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin bilgilerini saniyeler içerisinde size getirir. Daha doğru sonuçlara ulaşmak için isim ve soyisim bilgilerinin yanında, telefon numarasını öğrenmek istediğiniz kişinin İl ve ilçe bilgilerini de sisteme girdiğinizde, sistem tarafından size gösterilen sonuçları daha da daraltarak daha doğru sonuçlara erişebilirsiniz.

*İsimden numara sorgulama servisinde en doğru sonuçlara ulaşmak için, aradığınız kişinin bulunduğu, oturduğu ili de belirtmeniz gereklidir.
Şimdi sorgulayın

Firma Sorgulama


Aradığınız tüm şirketler ve firmalar Firma Sorgula hizmetiyle elinizin altında. Firma sorgulama servisiyle, aradığınız firmanın adres ve kontak bilgilerine kolayca erişebilirsiniz.
Şimdi sorgulayın